Reportaż w TVP 2

We wtorek, 20 sierpnia 2019 w TVP 2 o godz. 6.55 nadany zostanie reportaż pt. “Nowa parafia”.

Będzie to reportaż poświęcony nowej parafii ewangelicko-metodystycznej w Czarnkowie.

Program zostanie powtórzony w TV Polonia następnego dnia  o godz. 7.05.

 

Dni Odnowy

  Trwa  rejestracja na XVI Dni Odnowy Kościoła Ewangelicko -Metodystycznego w RP, które odbędą się w dniach 15-17 sierpnia 2019 r. (czwartek -sobota) w Warszawie.

    Link do formularza zgłoszeniowego tutaj

Poniżej film z ostatnich Dni Odnowy:

Nabożeństwo w PR 2

Zapraszamy do wysłuchania najbliższego nabożeństwa Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w RP, w niedzielę  7 lipca  o godz. 8.00 w Drugim Programie Polskiego Radia. Radio 2

Będzie to retransmisja nabożeństwa inaugurującego 98. Konferencję Doroczną KEM w Ostródzie.

Konferencja Doroczna – fotorelacja

W dniach 21-23 czerwca br. obradowała  w  Ostródzie  98. Konferencja Doroczna (Synod) Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w RP . Przebiegała ona pod hasłem: “Otwarci wiarą, nadzieją i miłością”. Konferencja przyjęła oświadczenieO OCHRONIE ŚRODOWISKA DLA NASZYCH WNUKÓW.

Przyjęto na próbę 3 nowe osoby. W czasie uroczystego, niedzielnego nabożeństwa ordynowano  Jarosława Batora, Sebastiana Bestrzyńskiego i Monikę Zuber na prezbitera:. Poniżej fotorelacja z Konferencji :

 

 

98. Konferencja Doroczna

      W dniach 21-23 czerwca 2019 r. obradować będzie w Ostródzie  98.  Konferencja Doroczna (Synod) Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego w RP.

.Przebiegać ona będzie pod  hasłem : “Otwarci wiarą,nadzieją i miłością”.   W Konferencji   uczestniczą  wszyscy duchowni oraz delegaci świeccy – po jednym z każdej parafii, a także osoby przewodniczące stałym Komitetom kościelnym, kaznodzieje miejscowi prowadzący zbory i osoby zaproszone imiennie przez Przewodniczącego Konferencji.    

 Inauguracyjne nabożeństwo odbędzie się w piątek (21.06.) o godz. 15.00 w ewangelicko-metodystycznym kościele przy ul. Sienkiewicza 22.