Zapraszamy na koncert  30 maja 2015 r., o godz. 16:00 do kościoła ewangelicko-metodystycznego w Ostródzie, ul. Sienkiewicza 22

„Modlę się o trzeźwość”

 w koncercie udział wezmą: 

Piotr Nagiel

o. Adam Michalski

z OAT Zakroczym

Grupa Gospel „Wniebogłosy”

Piotr Nagiel – wokalista, autor tekstów i kompozytor, który przez wiele lat swojej działalności muzycznej współpracował z wieloma artystami sceny polskiej. Piotr  porusza w swoich utworach problemy uzależnienia, przemocy, niezrozumienia, śpiewa też o miłości, wierze i nadziei. W trakcie koncertów rozmawia z publicznością, często dzieli się własnymi przeżyciami i przemyśleniami.

 

Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości jest prowadzony przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów Prowincji Warszawskiej, który posiada długie tradycje w pracy trzeźwościowej. Sam zaś Ośrodek, od ponad czterdziestu już lat, służy wszystkim, którym sprawa trzeźwości naszego Narodu jest droga sercu. Swoje drzwi otwieramy szczególnie tym, którzy cierpią z powodu choroby alkoholowej – własnej lub kogoś bliskiego.

„Wniebogłosy” – obok chórzystów, których skład zmieniał się na przestrzeni lat – tworzą profesjonalni muzycy: nauczyciele szkół muzycznych, kompozytorzy oraz artyści związani z polską chrześcijańską sceną muzyczną. Dyrygentem jest Ewa Giska.

 

Organizator:  Program Socjalny Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego  "Krok ku Nadziei”

Koncert w Ostródzie